Yandex Arama Motoru

Yandex Arama Motoru
Yandex Arama Motoru

Yandex Arama Motoru yazısı ile sizlerle birlikteyiz. Yaşadığımız dünya artık bir teknoloji harikası haline gelmiş bulunmakta. İnternet kullanımı her kıtada, her ülkede oldukça artmakta. İş dünyası yavaş yavaş internet üzerine taşınmakta. Bunun gibi gelişmeler devam ettiği için arama motorları internet kullanımlarında önemli hale gelmiş bulunmakta. Sahip oldukları arama teknolojisini yansıtacak bir isim aramaya başladılar. Yandex arama motoru aynı zamanda rus yandex olarak da bilinmesinin nedeni kökeninin rus olmasından kaynaklanmasıdır. Yandex arama motoru tanıtılmaya başlandıktan sonra rusça konuşan ülkelerde kullanılmaya başlandı.

Gs Yandex Arama Motoru

Gelişmiş ve gelişmekte olan internet çağı ile birlikte birden çok arama motoru tasarlandı, geliştirildi ve piyasaya sürüldü. Yandex arama motoru da bunlardan birisidir. Yandex Rusya’nın en çok kullanılan arama motoru ve en çok ziyaret edilen web sitelerinin başında gelmektedir. Tasarımı oldukça sade ve kullanım açısından çok pratik bir arama motorudur. gs Yandex Arama Motoru, fb Yandex Arama Motorunda Görsel odaklı web araması yapabilirsiniz, ayrıca istediğiniz bilgiyi aramak için sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Yandex Arama
Gs Yandex Arama Motoru

Yandexs Arama Motoru

Yandexs Arama Motoru, Yandex disk, Yandex tarafından tasarlanan ve geliştirilen bir çevrimiçi depolama alanı sağlayan ve senkronizasyon hizmetidir. Bu hizmet Yandex kullanıcıların, dosya depolayabilmelerine olanak sağlamaktadır. Aynı zamanda depolama yaptıkları içerikleri diğer kullanıcılar ile de paylaşabilmektedirler. Kişilerin bu hizmetten faydalanabilmeleri için Yandex hesabı olmalıdır. Hesabı oluşturduktan sonra sitemiz üzerinden Yandex disk giriş İLE buluta giriş yapabilirsiniz ve özelliklerini keşfedebilirsiniz. Yandex disk özellikleri şunlardır:

 1. Depolama
 2. Eş zamanlama
 3. Paylaşım
 4. Akıllı arama
 5. Sınırsız yedekleme
 6. Akıllı albümler
 7. Notlar
 8. Ekran görüntüsü
 9. Link aracılığıyla paylaşma

Yandex video Arama Motoru

Yandex video Arama Motoru, Yandex Rusya’nın en büyük teknoloji şirketidir. Aynı zamanda büyük bir pazar payıyla arama motoru pazarının lideridir. Dünya üzerinde 17 ülke 30 ofise sahip bir şirkettir. Türkiye’de yüzde 15,83’lük bir pazar payı ile Türkiye’de en çok kullanılan ikinci arama motorudur. Gelişmiş arama seçenekleri olan Yandex Arama Motoru kullanmak isterseniz sitemizde bulunan Arama Motorları Yandex ile başka sitelere girmenize gerek kalmadan hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Yandex Tarayıcı

Yandex tarayıcı, bütün dünya genelinde 56 milyondan fazla kullanıcıya hizmet vermektedir. Yandex 2011 yılında Türkiye’de açmış olduğu ofis ile birlikte Türkiye pazarına girerek hizmet vermeye başlamıştır. Yandex Yeni Arama Motoru, ulaşım, e-ticaret, navigasyon, mobil uygulama ve reklamcılık gibi birçok alanda hizmet sunmaktadır. Sizlerde Yandex Arama Motoru kullanmak isterseniz sitemiz üzerinden ulaşmanız mümkündür.

Yandex Görsel Arama

Arama seçeneklerini kullanıcıları için geliştirmeye ve kolaylaştırmaya devam eden Yandex Arama motoru sizlerin birinci tercihi olma yolunda ilerliyor. Yandex görsel arama yapmak isteyeceğinizde kullanmak isteyeceğiniz bir arama motoru olacaktır. Bulmak istediğiniz bir görseli siteye sürükleyerek yüklediğinizde karşınıza birçok ilgili görsel çıkacaktır. Yandex görsel arama olarak kendini çok geliştirmiş bir tarayıcıdır. Hemen denemek ve tecrübe etmek isterseniz sitemiz üzerinden Yandex Arama Motoru sayfasına ulaşabilirsiniz.

Yandex Arama Motoru mu?

Rusya’nın en çok kullanılan arama motorudur.

Siz de daha fazla Arama motorları yazısı için için aşağıdaki konulara göz atabilirsiniz.

  Yazımızın sonuna geldik. Daha fazlası için bizi ana sayfamız olan aramaport.com üzerinden takip etmeyi unutmayın.

  Yorum yapın