Telegram Arama Motoru

Telegram Arama Motoru yazısı ile sizlerle birlikteyiz. Bilindiği üzere Telegram birçok çevrimiçi sohbet uygulamalarından biridir. Telegramın en büyük özelliği hız ve güvenlik odaklı bir mesajlaşma uygulaması olmasıdır. Bütün cihazlarınızda aynı anda kullanabilirsiniz.  Görüntülü veya sesli arama yaparak ya da mesajlaşma ile konuşabileceğiniz bir uygulama olup gönderilen mesajı kısa bir süre sonra silinmesini sağlayacak bir özelliğe sahiptir. Kendiniz grup oluşturabilir, başka bir gruba veya kanala katılabilirsiniz.

Telegram diğer uygulamalardan daha güvenlidir. Güvenliğini daha da arttırmak için hala üzerinde çalışmalar yapılmaktadır. İstediğiniz kişiler ile gizli sohbet başlatabilirsiniz. Telegram diğer uygulamalardan daha hızlı, basit ve ücretsizdir. Aylık yedi yüz milyondan fazla aktif kullanıcıya sahiptir ve dünyanın en çok indirilen on uygulamasından biridir. Telegramda mesajlar herhangi bir türde (doc, zip, mp3 vb.) gönderilebilir sınırsız izleyici ile izlenebilir.

Telegram Arama Geçmişi Silme

Telegram Arama Geçmişi Silme
Telegram Arama Geçmişi Silme

Telegram arama motoru sayfamızdan birçok detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Hayatımızdan çıkarmak isteyeceğimiz, silip atmak veya yakıp yıkmak isteyeceğimiz anlar yaşamışızdır. Bunlara hayatımıza girip çıkan insanların arama geçmişi de dahil oluyor. Telegramda sesli arama geçmişi ve bul menüsü kullanıp bir şeyler arattığımız bölüm vardır. Sizlere ilk önce sesli arama geçmişi silmeyi anlatacağız. İlk önce uygulamayı açıp aramalar bölümüne tıklayın. Daha sonra sağ üstte yer alan üç noktaya tıklayıp “tüm aramaları sil” diyerek arama geçmişini siliyoruz.

Şimdi de sizlere bul menüsünü kullanıp bir şeyler aratılan bölümün geçmişini silmeyi anlatacağız. Bul kısmında bir şeyleri arattığımız yere gelerek silmek istediğimiz geçmiş kişi veya gruplardan herhangi birinin üzerine basılı tutarak “arama geçmişinizden kaldırmak istediğinize emin misiniz “sorusuna onay vererek silme işlemini tamamlayabilirsiniz. Telegram arama geçmişi silme işlemi bu kadar basit bir işlemdir.

Telegram Arama Engelleme

Sizi rahatsız eden oyun arkadaşı, katıldığınız kanal veya gruplardan sürekli iletişim kurmak isteyen birileri olabilir. Bu gibi durumlardan basit bir şekilde kurtulabilirsiniz. Kısacası bu uygulamada ki kolaylık ile sizi kimse rahatsız edemeyecek. Telegram arama engelleme işlemini Telegram Arama Motoru sayfamızdan kolayca öğrenebilirsiniz. İlk önce kişiler kısmına gelerek engellemek istediğiniz kişinin üzerine dokunun. Daha sonra sohbet penceresinin en üst kısmında kişinin profil fotoğrafına tıklayınız. Köşedeki üç noktaya tıklayarak “Kullanıcıyı Engelle” seçeneğine tıklayarak istediğiniz kişiyi engelleyebilirsiniz. Engelleme işleminden sonra o kişi sizi bir daha rahatsız edemez.

Telegram bir gruba nasıl girilir?

Grup Bilgisi — Üye Ekle — Bağlantı ile Gruba Davet Et’e gidin. Aynı zamanda Telegram Arama Motoru sayfamızdan bulabilirsiniz.

Siz de daha fazla Arama motorları yazısı için için aşağıdaki konulara göz atabilirsiniz.

    Yazımızın sonuna geldik. Daha fazlası için bizi ana sayfamız olan aramaport.com üzerinden takip etmeyi unutmayın.

    Yorum yapın