Opera Arama Motoru

Opera Arama Motoru
Opera Arama Motoru

Opera Arama Motoru yazısı ile sizlerle birlikteyiz. Dünyada tasarlanmış birçok arama motoru mevcuttur. Bu yazımızda sizlere her biri birbirinden farklı donanımlarda olan arama motorlarından Opera Arama Motoru hakkında bilgiler paylaşacağız.

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte bir parçamız haline gelmeyi başarmış olan telefon, bilgisayar veya tablet gibi cihazlarımızda kullanabileceğimiz gelişmiş ve tasarım olarak oldukça yenilikçi bir arama motorudur. Özel, kişiselleştirilmiş olan özellikleriyle günlük işlerinizde veya iş hayatınızda kullanmak isteyeceğiniz bir arama motorudur. Opera Arama Motoru hakkında detaylı bilgilere sitemiz üzerinden erişim sağlayabilirsiniz.

Opera Tarayıcı Nedir?

Opera Arama Motoru, Windows, macOS ve Linux işletim sistemlerinde çalışan bir web tarayıcıdır. Opera, Google Chrome ile aynı altyapıyı paylaşmaktadır. Hız, güvenlik, küçük boyutu ve sürekli yeniliği ile diğer tarayıcılardan bir adım öndedir. Sekmeli tarama, sayfalar arası gezinme sırasında birkaç fare hareketi ile kişiselleştirme yaparak fark yaratan bir tarayıcıdır. Birbirinden farklı ülkelere bağlanılan VPN desteği ile Opera yasaklı sitelere giriş yapmak mümkündür. Operada gizli sekme seçeneği ile de kendinizi güven altına alabilirsiniz. Opera Arama Motoru’nun özellikleri şu şekildedir:

 • Sekmeli gezinti
 • Açılır pencere engelleyici
 • Şifre yöneticisi
 • Fare hareketleri
 • Notlar 
 • Dahili arama 
 • Hızlı ileri geri ve hızlı tercihler
 • Gizli veriyi silici 

Opera VPN

Opera VPN
Opera VPN

Opera VPN, Opera Software tarafından ios ve android için yayınlanan tamamıyla ücretsiz bir vpn servisidir. Vpn haricinde; Wi-Fi korumasını da içinde barındırmaktadır. Sorunsuz, limitsiz ve bağlantı hızınızda hiçbir etkisi olmayan mükemmel bir uygulamadır. Opera VPN, operayı zirveye taşıyan özelliklerinin arasında yer almaktadır. Opera Arama Motoru uygulaması bunun gibi birçok özelliği ile hayatınızı kolaylaştıracak tarayıcılardan biridir. Daha fazla bilgi edinmek için sayfamızı detaylı okuyabilirsiniz. 

Opera Uygulaması Nedir?

İnternete erişim sağlamak için bazı tarayıcılar bulunmaktadır. Opera uygulaması sizin bu işlevi kullanabilmeniz için gerekli olan uygulamadır. Çünkü internete giriş yapmak için sadece internetimizin olması yeterli olmuyor, bunun için bir tarayıcıya ihtiyaç duyuyoruz. Opera Arama Motoru sizin internete güvenli bir şekilde ulaşmanızı sağlayan, arama kriterlerinizi yerine getiren ve size sınırsız bilgi kaynağı sunan bir uygulamadır. Sayfamız üzerinden Opera uygulamasının deneyimini sağlayabilirsiniz.

Opera Mini

Opera Mini, Opera Software tarafından geliştirilen bir mobil web tarayıcısıdır. Yaklaşık olarak 168 milyon kullanıcıya internet erişimi sağlayan bir uygulama olan Opera Mini’nin her geçen gün kullanıcı sayısı artmaya devam etmektedir. 

Opera arama motoru ücretli mi?

Opera web tarayıcı hem ücretsiz olmakla beraber VPN kullanımını da kullanıcılarına ücretsiz bir şekilde sunmaktadır.

Siz de daha fazla Arama motorları yazısı için için aşağıdaki konulara göz atabilirsiniz.

  Yazımızın sonuna geldik. Daha fazlası için bizi ana sayfamız olan aramaport.com üzerinden takip etmeyi unutmayın.

  Yorum yapın