Gs Yandex Arama Motoru

GS Yandex Arama Motoru, Galatasaray taraftarlarını mutlu edecek bir haber ile uygulamaya geçmiş ve dileyen taraftarları tarafından kullanılmaya hazır bir şekilde beklemektedir. Galatasaray’ın resmi arama motoru olarak Yandex duyurusunu gerçekleştirdi. Galatasaray Dünya’nın en büyük internet şirketlerinden biri olan Yandex ile bir ilke daha imza attı.

yandex gs arama motoru indir

Sende bir Galatasaray taraftarıysan ve takımına destek olmak istiyorsan hemen GS Yandex Arama Motoru’nu sayfamız üzerinde bulunan Yandex GS Arama Motoru İndir butonundan indirebilirsin. Galatasaray taraftarları için özel olarak hazırlanmış olan bu sitede, Galatasaray ile ilgili en güncel haberlere ve daha fazlasına ulaşabileceksiniz.

yandex galatasaray mail

Galatasaray taraftarları için özel olarak tasarlanmış olan bu arama motorunda, Yandex teknolojisi ile hazırlanan “galatasaray.net” uzantılı mail adreslerini artık taraftarlar kullanmaya başlayabilecek. Özel imkanlardan yararlanabilecekler, sınırsız kapasiteli e-posta kutusuna sahip olabilecekler ve 3GB’ye kadar boyutta dosyaları iletebilecekler. GS Yandex Arama Motoru üzerinden daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Diğer arama motorları yazıları için aşağıdaki yazılara göz atabilirsiniz.

    Yorum yapın