Google Arama Motoru

Google Arama Motoru yazımız ile sizlerle birlikteyiz. Bu yazımızda bildiğiniz üzere ve muhtemelen daha önce bilmeden de olsa kullanmış olduğunuz arama motoru olan Google hakkında bilgiler sunacağız. Google dünya üzerinde en çok kullanılan arama motoru olarak bilinmektedir. Aynı zamanda işlevselliği sayesinde de insanların tercihi olmaktadır. Bu sayede bir sorunun cevabını aramak istediğinizde Google’a başvurmaktasınız. Artık bilgisayarlarımızda otomatik olarak ayarlamalar yapmadan da direkt olarak Google’dan arama yapmak mümkün olmaktadır. Bu işlemleri yapmanın yanı sıra sayfamız üzerinden de Google Arama Motoru ile aramalar yapabilmektesiniz. Bizler sizlere sunmuş olduğumuz hizmet ile beraber artık arama motorlarının sitelerine gitmeden oralardan direkt olarak verileri alabiliyorsunuz.

Google Arama Motoru
Google Arama Motoru

Chrome Arama Motoru

Google, kendi geliştirmiş olduğu web tarayıcı sayesinde kullanıcılar ile direkt olarak iletişime geçmektedir. Bazen kullanıcılar farkında olmadan arama motorlarını otomatik olarak değiştirmektedir. Böylece bir işlem yapmak istediklerinde Google üzerinden yapamamaktadırlar. Biz de sizler için sayfamız üzerinden Google arama motorunu yerleştirdik ve buradan rahatlıkla arama yapabilmektesiniz. Sizler için oluşturmuş olduğumuz sayfa sayesinde Google Arama motorunu kullanabilirsiniz. Aynı zamanda dilediğiniz bilgiye saniyeler içinde ulaşabilirsiniz.

Arama Motorunu Google Yapma

Teknoloji ile arası olmayan kişiler internet kullanımında biraz zorluk çekebilmektedir. Böylece insanlar bir işin pratik yolunu aramaktadırlar. Bir işlemi Google üzerinden yapmak isteyen fakat yapamayan kişiler için sayfamızın üst kısmında bulunan arama çubuğu sayesinde diledikleri işlemi en kısa sürede halledebilmektedirler. Siz de ayarlarınız ile oynamadan direkt olarak Google üzerinden kolaylıkla arama yapabilirsiniz. Bunun için sadece sayfanın üst kısmına gitmeniz yeterli olacaktır.

Google Sayfası

Google, dünya üzerinden kendini kanıtlamış dev arama motorudur. Bu sayede milyonlarca veriyi içerisinde saklamakla beraber aradığımız bilgi hakkında milyonlarca cevap alabiliyoruz. Hem de bunları saliseler içerisinde gerçekleştiriyor. Bu nedenle insanlar bir işlemi rahatlıkla Google Arama Motoru üzerinden yapabiliyorlar. Siz de bizim oluşturmuş olduğumuz Google Arama Motoru sayfası üzerinden direkt olarak Google için arama yapabilirsiniz. Bu sayede ekstra bir sayfaya gitmenize gerek kalmayacaktır.

Google Arama Motoru adlı yazımızın sonuna gelmiş bulunuyoruz. Dilediğiniz işlemi sayfamız üzerinden yapabilirsiniz.

Google arama motoru nasıl yapılır?

Bilgisayarınızda Chrome’u açın.
Sağ üstte diğer simgesini. Ayarlar’ı tıklayın.
Arama motoru‘nu tıklayın.
“Adres çubuğunda kullanılan arama motoru“nun yanındaki aşağı oku. tıklayın.
Yeni bir varsayılan arama motoru seçin.

Siz de daha fazla Arama motorları yazısı için için aşağıdaki konulara göz atabilirsiniz.

    Yazımızın sonuna geldik. Daha fazlası için bizi ana sayfamız olan aramaport.com üzerinden takip etmeyi unutmayın.

    Yorum yapın