Arsa Arama Motoru

Arsa Arama Motoru ile hayalinizdeki eve sahip olmanız artık çok daha kolay. Konuma göre ev arama özelliği ile sadece yaşamak istediğiniz semtteki, mahalledeki ya da şehirdeki evlere bakmanız mümkün olmaktadır. Arsa Arama Motoru sayesinde sahip olmak istediğiniz evin özelliklerini filtreleyebilir ve aramalarınızı azaltabilirsiniz.

Haritada Kiralık Ev Arama

Arsa Arama Motoru’nun özelliklerinden biri olan haritalı ev arama ile harita üzerinden yaşamak istediğiniz bölgeyi bularak bulduğunuz bölge üzerindeki evlere göz atmanız mümkün olmaktadır. Haritada kiralık ev arama özelliği ile bakmış olduğunuz bölgelerdeki evlerin bilgilerine ve evin özelliklerine ulaşabilirsiniz.

İlan Arama Motoru

Arsa Arama Motoru aynı zamanda ilan arama motoru olarak da kullanılmaktadır. Aradığınız ilanlar arsa, satılık ev, kiralık ev olabilmektedir. Satın almak istediğiniz arsanın dönümü ve çevresel faktörlerini öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda kiralık veya satılık olarak baktığınız evlerin özelliklerini öğrenerek detaylı bilgi edinebilir ve iletişime geçebilirsiniz.

Diğer arama motorları yazıları için aşağıdaki yazılara göz atabilirsiniz.

    Yorum yapın